Druk offsetowy - Wizytówki - 49zł / 500szt


druk offsetowy

Usługę druku offsetowego od 2015 roku świadczymy w nowej formule. Zmiany kierują naszą firmę w kierunku sprawności i wydajności. Mamy nadzieję że oferta którą przygotowaliśmy z myślą o wyższych wymaganiach spotka się z dużym zainteresowaniem z Państwa strony. Jest ona dość prosta i stwarza możliwości sporych oszczędności w druku.

Dlaczego tak uważamy ?

Nowość polega na innym podejściu do kosztów druku. Odchodzimy o minimalnej kwoty za którą wykonujemy usługę.

Jaka jest różnica między nami a pozostałymi drukarniami ?

W standardzie po dzień dzisiejszy obowiązuje kwota minimalna (tzw. ruszenie maszyny) za którą klient musi zapłacić chcąc wydrukować parce. Myśląc nowocześnie wykonaliśmy kalkulacje w której korzystniej i to nawet nawet o 50% klient drukuje na stawce godzinowej.

Czy można o jakiś przykład?

Stawki oczywiście są różne, zależy od maszyny, firmy itp., itd... Koszty druku w standardzie to kwota od 200 do 300 zł za druk. By można ominąć tak wysoki próg startowy ustaliliśmy stawkę za druk za każdą godzinę. Kwota minimalna zmalała do 70 zł a klient wie ile dokładnie zapłaci za prace.

Co można wydrukować w tak krótkim czasie ?

W godzinę można na przykład wydrukować 30 tyś ulotek A6.
Co drukujemy?
- akcydensy, gazetki reklamowe, foldery, katalogi, ulotki, broszury, plakaty, papiery firmowe, teczki, wizytówki, notatniki, notesy, bloczki, kalendarze, etykiety, metki, akcydensy, druki okolicznościowe (pocztówki, zaproszenia, karty świąteczne), Drukujemy na papierze, kartonie, papierze samoprzylepnym i folii samoprzylepnej.

Zapraszamy wszystkich do składania zapytań
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się doradzić w przypadku wątpliwość.

druk offsetowy