Usługi dodatkowe

Nasze usługi związane z drukiem obejmują dodatkowo:

Foliowanie (folia matowa i błyszczące).
Usługa foliowania może być wykonana jednostronnie i dwustronnie gwarantując zabezpieczenie druku oraz jego uszlachetnienie.

usługa foliowania

Lakierowanie lakierem UV oraz offsetowym.
Kolejną usługą oferującą piękne wykończenie druków szczególnie offsetowym jest lakierowanie lakierem offsetowym oraz UV. Szczególne wyszczególnienie możliwości tej usługi zawarte jest w lakierowaniu wybiórczym które podnosi jakość prac na poszczególnych elementach.

usługa lakierowania uv offsetowego

Laminowanie.
Laminowanie podobne jest do foliowania jednak zakres materiału używany do laminowania jest dużo grubszy powodując sporą sztywność pracy końcowej np: menu kawiarni, restauracji. Laminowanie ma jeszcze dodatkową zaletę w postaci szczelności zamknięcia pracy papierowej.

usługa laminowania dokumentów

Bindowanie - spiralowanie.
Bindowania używa się do prac i opracowań szkoleniowych lub też prac magisterskich, licencjackich i inżynierskich. Te ostatnie są również oprawiane w oprawę twardą która szczególnie podnosi walory estetyczne prac.

usługa bindowania

Cięcie i przycinanie papierów i kartonów.
Poszukujesz prostej usługi cięcia zadzwoń do nas! Oferujemy cięcie i przycinane kartonów, papierów kredowanych czy offsetowych własnych i powierzonych.

usługa cięcia papieru

Numerowanie i personalizacja druków.
Potrzebujesz wykonać numerowanie druków lub jego personalizację? Zrobimy to za ciebie. Nie musisz tracić czasu na wypisywanie zaproszeń, kopert czy pilnować numerowania akcydensów.

Fotografia.
W skład naszych usług wchodzi również wykonywanie sesji zdjęciowych na aparacie OLIMPUS MARK II. Potrzebujesz fotografii reklamowej do katalogów, reklamy zewnętrznej, ulotek, oklejenia samochodu czy wizytówek? Napisz do nas na empatia@prezentacje.pl lub zadzwoń 33 87 22 222.

tani druk cyfrowy cieszyn